Na fotografii uczestnicy wyjazdu po wykładzie technicznym w firmie Wiśniewski  w Nidzicy.

Elektrownia wodna na rzece Łynie

Elektrownia wodna pod słońce

„Chyba jeszcze tego nie widziałem”

 

A może ……. przeczytamy po drodze

przerwa na kawę i pozowanie do zdjęć

W dniach 2-4 października 2022r. odbył się wyjazd techniczny do Olsztyna i Nidzicy. Po  drodze do Olsztyna zwiedziliśmy Płock. W Olsztynie mieliśmy możliwość obejrzeć elektrownię wodną na rzece Łynie działającą od lat międzywojennych. W drodze powrotnej odwiedziliśmy firmę  Wiśniewski w Nidzicy oraz spacerowaliśmy chwilę po Przasnyszu, miejscowości również znanej z fabryki przemysłu elektrotechnicznego, gdzie zwiedziliśmy okazały i zabytkowy kościół OO. Pasjonistów. Wyjazd zorganizowany został przez Koło Terenowe nr 2, zaprzyjaźnione z naszym Kołem.  Z naszego Koła niestety była bardzo mało liczna reprezentacja. Polecam zapoznać się z relacją z wyjazdu na stronie internetowej Kola Terenowego nr 2.         Na fotografii uczestnicy wyjazdu po wykładzie technicznym w firmie Wiśniewski  w Nidzicy.

Fotorelacja powyżej i poniżej.

W firmie Wiśniewski w Nidzicy- pończocha kablowa

 

W firmie Wiśniewski

 

Podnośnik do PPN w firmie Wiśniewski w Nidzicy